Про подвійні стандарти московського бомонду

06 липня 2021 о 19:25 - 19043

EditorEditor


Про подвійні стандарти московського бомонду

Сьогодні дізналася, що білоруська співачка, дружина якогось видного місцевого ковбасника Анжеліка Агурбаш ховається в РФ від гніву Луки.

На батьківщині їй загрожує 12 років за підтримку антиурядових протестів. Дама просить Путіна не віддавати її “на розправу”.

А ще нещодавно подивилася інтерв’ю з лідером “Крематория” Арменом Григоряном, де досвідчений рокер коментував події в Карабасі. Виявляється, Армен Сергійович так переживав через поразки у війні і втрати територій Вірменією, що аж їсти не міг. У всякому разі, мабуть на знак глибокої скорботи, від інтерв’ю довго утримувався.

А потім перестав утримуватися і в інтерв’ю RTVI назвав військовий конфлікт “перемогою зла над добром”. І натякнув на непривабливу роль Росії в пригоді: “це була зрада не тільки з боку керівництва Вірменії … договірна гра. Думав, великі держави якимось чином повинні вплинути, але абсолютне мовчання”.

Але ж недавно ця мінська “жертва режиму” робила селфі в футболці про “несмішні Іскандери” (на фото анонсу – ред.), зі своїми російськими сестрами по розуму. А 70-річний “рокер-бунтар” не вилазив з окупованого Криму. Він же московський вірменин, а не кримський татарин або українець, йому окупація чужих територій не тисне і грошики косити не заважає.

Милі напів-порядні люди, які дожили до сивого волосся, але не нажили виразних моральних орієнтирів. Відповідь на питання “що таке добре і що таке зло” у них лежить в площині особистої зручності, сьогочасної вигоди.

Але при цьому, майже моральним селебрітіс теж хочеться мати непорушні принципи (і ми, Химко, люди!). Ці “принципи” нашептали одній вляпатися в підтримку Тіхановскої. А другому не поїхати в Нагорний Карабах в 2021 році, з концертом для “азербайджанських друзів”. Яка різниця, адже музичка поза політикою, правда?

Армен Сергійович – розумний дядько, він уже зрозумів, що плазувати перед кремлем марно: все одно витруть ноги і забудуть як за старий лапоть. Дружині ковбасника ще належить це зрозуміти. Сподіваюся, блондинку віддадуть білоруському диктатору для слідства і “справедливого суду”. Разом з тою її життєрадісною футболочкою.

Адже музичка поза політикою, правда?

Олена Ігнатенко

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: