Президент підписав закон про підвищення зарплат немедичним працівникам у сфері охорони здоров’я

12 січня 2021 о 12:30 - 1618

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Президент підписав закон про підвищення зарплат немедичним працівникам у сфері охорони здоров’я

11 січня на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася інформація про те, що Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я» № 1123-IX, який парламент ухвалив 18 грудня 2020 року.

Документ має на меті підвищення рівня соціального захисту працівників медзакладів, які залучені до надання медичних послуг, однак мають вищу немедичну освіту.

Підписаний Президентом закон поширює соціальні права та пільги медичних і фармацевтичних працівників на професіоналів, що працюють в клінічних лабораторіях  з вищою професійною немедичною освітою: біологи, біохіміки, бактеріологи та інші, які проводять діагностику COVID-19, водночас не отримують доплати до заробітної плати, встановленої для медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я.

Кабінет Міністрів з дня набрання чинності цим законом має встановити доплати до заробітної плати вказаній категорії осіб на період дії заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Нагадаємо, на Дніпропетровщині підтвердили 267 нових випадків коронавірусу.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: