На Дніпропетровщині оформили «теплих кредитів» майже на пів мільярда гривень

07 серпня 2020 о 08:45 - 8638

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На Дніпропетровщині оформили «теплих кредитів» майже на пів мільярда гривень

Державна програма «теплих кредитів» діє вже п’ять років. За цей час на Дніпропетровщині ОСББ, ЖБК та власники приватних домогосподарств отримали 20,6 тис. позик – на загальну суму 518,8 млн грн.

Про це інформує пресслужба ДніпроОДА.

Програма «теплих кредитів» стимулює людей підвищувати енергоефективність будинків.  У 2020-му нею вже скористалися 779 мешканців області та 168 ОСББ, оформивши позик на 69,5 млн грн.

«Теплі кредити» можуть оформити і ОСББ та ЖБК, і власники індивідуальних будинків. Їх видають на проведення різних енергоефективних заходів. Приміром, оновлення систем опалення, утеплення стін, підвалів та дахів, придбання «негазових» котлів. У 2020 році в області вже оформили 947 таких позик – на загальну суму 69,5 млн грн», – зазначив директор департаменту ЖКГ Дніпропетровської ОДА Андрій Коломоєць.

«Теплі кредити» отримують на строк від 6 місяців до 10 років. Оформити їх можна у будь-якому з 4-х банків: Ощадбанку, Укргазбанку, Приватбанку, Укрексімбанку. Держава компенсує від 40 до 70% тіла кредиту.

На Дніпропетровщині також діють місцеві програми здешевлення «теплих кредитів»: у Дніпрі, Кривому Розі, Павлограді, Новомосковську, Кам’янському, Покрові. Мешканці цих міст можуть отримати додаткову компенсацію за тілом або відсотками позики.

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: