Посадовців Дніпровської установи виконання покарань №4 судитимуть за хабарництво та наркотрафік

02 листопада 2021 о 19:00 - 7239

EditorEditor


Посадовців Дніпровської установи виконання покарань №4 судитимуть за хабарництво та наркотрафік

Використовуючи владні повноваження та беззахисність ув’язнених, деякі корумповані посадовці в’язниць займаються поборами та налагодженням наркотрафіку.

Проте, як повідомляє пресслужба ДБР, наполеглива робота працівників Бюро з розкриття таких злочинів зводить зусилля нечесних чиновників нанівець.

Новими прикладами роботи за цим напрямом стало розкриття поборів та спроби наркотрафіку на території Дніпровської установи виконання покарань №4.

Слідчі Територіального управління ДБР Полтави завершили досудове розслідування стосовно двох посадовців Дніпровської установи виконання покарань №4, один з яких брав хабарі з арештованих, а інший намагався занести на територію установи наркотики. Обвинувальні акти направлені до суду.

Майор внутрішньої служби причетний до цілого ряду злочинів, пов’язаних з одержанням хабарів від арештованих.

Він вступив у змову із арештованим, який позиціонував себе «смотрящим», та разом із ним отримував гроші з інших арештованих за переведення у кращі камери. Така «послуга» коштувала приблизно 1 тис. доларів США.

В інших епізодах посадовець за гроші дозволяв арештованим користуватися мобільними телефонами, грати в азартні ігри, переводив їх у камери без інших ув’язнених. Гроші за свої «послуги» він отримував через банківський рахунок тещі.

Майор внутрішньої служби обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк 10 років з конфіскацією майна.

Інший обвинувачений – молодший інспектор – сховав пакунок з метадоном у кишені та намагався занести наркотики на територію установи. Його викрили під час огляду.

Молодший інспектор обвинувачується у незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні чи пересиланні наркотичних засобів (ч. 1 ст. 309 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років.

Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура, оперативний супровід – ДБР та Нацполіція.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: