Польща вакцинуватиме українських заробітчан на кордоні

19 травня 2021 о 12:45 - 1010

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Польща вакцинуватиме українських заробітчан на кордоні

Громадян України, які їдуть до Польщі працювати, вакцинуватимуть від коронавірусу на кордоні препаратом Johnson & Johnson.

Про це повідомляє Wirtualna Polska.

Це буде своєрідним фільтром проти занесення коронавируса ззовні. Ми вже щодня фіксуємо по кілька інфікованих на наших контрольно-пропускних пунктах на кордоні з Україною. Люди, які приїжджають на роботу в Польщу, теж повинні бути вакциновані, що посилить нашу захист“, – заявив керівник медичного центру в Ряшеві, професор Станіслав Мазур.
За його словами, українці отримуватимуть вакцину Johnson & Johnson, яку вибрали тому, що для щеплення ній необхідно вводити тільки одну дозу, тоді як для щеплення іншими вакцинами обов’язковим є введення другої дози. Застосування цього препарату дозволить уникнути можливих ускладнень при організації введення другої дози.
Видання також відзначає, що вакцина J & J є однією з найбільш затребуваних серед поляків, але поки її важко отримати, оскільки виробник скоротив поставки на 450 000 доз.
Нагадаємо, в лютому ми повідомляли, що в Польщі на третьому етапі вакцинації від коронавірусу щеплюватимуть також громадян України, які легально перебувають в країні, але можуть не мати медичної страховки.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: