Політичні опоненти Зеленського намагаються створити скандал там, де його немає — Михайло Подоляк

06 січня 2021 о 11:00 - 1362
Політичні опоненти Зеленського намагаються створити скандал там, де його немає — Михайло Подоляк

Деякі ЗМІ повідомили, що дітей, задіяних у масовці новорічного привітання Президента, запрошували через кастингове агентство Lot, а зйомки тривали з 18:00 до 3-ї години ночі. За 9 годин роботи дітям нібито заплатили по 500 грн.

Зйомки з дітьми в новорічному привітанні Президента Володимира Зеленського тривали кілька годин, були проведені з дотриманням всіх необхідних процедур і за письмовими дозволами їхніх батьків.

Про це радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк розповів у коментарі «Укрінформу».

«Зйомки з дітьми тривали, в середньому, кілька годин. Звісно, з дотриманням усіх процедур, прописаних в українському законодавстві. Зокрема, були отримані письмові дозволи від батьків на зйомку дітей. Від жодного з батьків немає і не було претензій у бік знімальної групи», – запевнив Подоляк.

За його словами, у всіх залишилися чудові враження і позитивні емоції після зйомок.

Він наголосив, що діти в супроводі батьків були запрошені лише на певний таймслот 27 грудня, на той період зйомок, де маленькі громадяни якраз і з’являються в кадрі.

«Зйомки новорічного привітання Президента відбулися лише 27 грудня 2020 року в Маріїнському палаці і на площі перед Маріїнським. Участь дітей продиктована логікою самого  привітання – саме до дітей, майбутнього нашої країни, звертається Президент України. І саме діти формулюють свої мрії і бажання, які дорослі мають спромогтися реалізувати в майбутньому», – заявив радник керівника ОП.

У той же час він зазначив, що з агентством Lot знімальна група не співпрацювала.

«Що за оголошення тиражується в соціальних мережах і чи реальне воно, і для яких зйомок в цьому оголошенні запрошували маленьких акторів, сказати важко. Але схоже, що це чергова штучна спроба політичних опонентів створити скандал там, де його немає і бути не може», – додав Подоляк.

За даними опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», новорічне привітання Зеленського бачили 70% українців, з них 43% оцінили його позитивно.

Нагадаємо, у Дніпрі нагородили переможців конкурсу серед ОСББ та ЖБК на найкраще прикрашені будинки, двори чи під’їзди до новорічних свят. Подарункові набори отримали 40 найактивніших учасників.  Подарункові набори отримали ті, хто виконав оголошені умови: прикрасили будинок, подвір’я чи під’їзд, зробили та розмістили фото у Facebook із позначкою «Простір самоврядування».

Поділитися: