У Дніпрі нагородили переможців новорічного конкурсу

05 січня 2021 о 16:00 - 1210

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У Дніпрі нагородили переможців новорічного конкурсу

У Дніпрі нагородили переможців конкурсу серед ОСББ та ЖБК на найкраще прикрашені будинки, двори чи під’їзди. Подарункові набори отримали 40 найактивніших учасників. Такий захід у місті провели вперше.

Подарункові набори отримали ті, хто виконав оголошені умови: прикрасили будинок, подвір’я чи під’їзд, зробили та розмістили фото у Facebook із позначкою «Простір самоврядування». До набору увійшли брендовані термос і кружка, настінний годинник та наліпки, які знадобляться у побуті.

Подарунок отримав один із переможців – голова ОСН селища Шевченко Сергій Дмітрієв.

Там мешканці власними силами встановили 10-метрову ялинку.

«Каркас ми виготовили декілька років тому. Збираємо разом на неї ялинкові гілки. Прикраси зазвичай виготовляють діти. Окрім того, що це радість для мешканців нашого селища, так ще й подарунок отримали. Від цього ще приємніше», – сказав Сергій Дмітрієв.

ОСББ «Байкальська 11» відзначили подарунком за найкреативнішу ялинку у місті.

«У нас посеред двору стоїть один ліхтар. Саме він став основою для нашої ялинки. Від верхівки ми зробили каркас, на який натягнули звичайну сітку, її прикрасили різнокольоровими бантами. Наша ялинка тепер, мабуть, найкреативніша у місті», – розповіла голова ОСББ «Байкальська 11» Дар’я Кількінова.

У будинку № 21 на проспекті Івана Мазепи мешканці прикрасили під’їзд.
Для ОСББ – це вже традиція.

«Наш під’їзд ми прикрашаємо вже декілька років поспіль всією родиною. Щороку намагаємося змінювати тему. Цього разу декор робили з паперу. Разом із дітьми вирізали, клеїли, розмальовували. Сусіди дякують за таку красу. Навіть незнайомі перехожі, коли бачать прикрашені вікна, звертають увагу, посміхаються. Це дуже приємно. Хочеться, щоб ця ініціатива ширилася містом і будинки ставали святковими», – поділилася думками авторка декору Валентина Галушко.

Нагадаємо: Музичні колективи з Кривого Рогу перемогли в німецькому конкурсі.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: