Поліцейський-догхантер домігся заборони фотозйомки судового процесу

28 липня 2021 о 14:35 - 3367

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Поліцейський-догхантер домігся заборони фотозйомки судового процесу

А прокурора відвели, бо той має представницею у спорі з ексдружиною – захисницю поліцейського-догхантера.

На 10:00 29 липня 2021 у Довгінцевському районному суді м. Кривого Рогу заплановане чергове судове засідання у справі криворізького поліцейського, якого судять за жорстоке поводження з твариною (ч. 3 ст. 299 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляється на порталі «Судова влада України».

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Скрин даних порталу «Судова влада України»

Нагадаємо, слідчі ДБР встановили, що начальник сектору кримінальної поліції відділу поліції на ст. Кривий Ріг-Головний КВП ГУНП в Дніпропетровській області Руденко Олександр Васильович 02.03.2019 наколов вилами та кинув у багаття безпритульного собаку. Від загибелі тварину врятували очевидці події.

Матеріали кримінального провадження за №12019040720000319 від 06.03.2019 розглядаються суддею Гідою Ольгою Сергіївною з 19.02.2020 (справа № 211/729/20).

На передостанньому судовому засіданні 26.04.2021 захисники обвинуваченого Руденка зажадали від суду заборони фотозйомки, відеозйомки, аудіозапису, запису на диктофон, зйомки на мобільний телефон з боку присутніх на засіданні представників громадськості.

«Також просили суд звернутися до Вищої ради правосуддя з клопотанням перевірити чи є факти впливу на правосуддя зі сторони користувачів соціальних мереж: ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12», – йдеться в документах Єдиного держреєстру судових рішень.

Відкинувши інші вимоги, суддя все ж заборонила

«здійснювати фотозйомку, відеозапис, пряму трансляцію судових засідань в мережу Інтернет особами, які не є учасниками кримінального провадження, представниками засобів масової інформації, інтернет-видань».

Скрин судової ухвали про заборону фотозйомки, відеозапису, прямої трансляцію судових засідань в мережу інтернет особами, які не є учасниками кримінального провадження, представниками засобів масової інформації, інтернет видань

 

На останньому ж судовому засідання 28 травня 2021 року в судове засідання з’явився прокурор першого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління ДБР Дніпропетровської обласної прокуратури Савостіков Ростислав Володимирович.

При цьому, що його представницею по цивільній справі № 212/3322/18 про поділ спільного майна подружжя є захисниця підсудного Олександра Руденка.

За клопотанням представниці прокурора – захисниці підсудного суд постановив відвести прокурора Ростислава Савостікова.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: