Податкова міліція на Дніпропетровщині викрила ухиляння від сплати податків на будівництві доріг

06 травня 2021 о 11:30 - 1744

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Податкова міліція на Дніпропетровщині викрила ухиляння від сплати податків на будівництві доріг

Співробітники ГУ ДФС у Дніпропетровській області викрито багатомільйонну схему ухилення від сплати податків під час ремонту доріг державного значення.

Про це “Лицам” повідомив сектор комунікацій та зв’язків з громадянами ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

Податкова міліція у ході досудового розслідування встаноила, що керівництво будівельного підприємства, зареєстрованого на території Дніпропетровської області, під час  будівництва і ремонту доріг організувало шахрайську схему з ухилення від сплати податків. Через цю діяльність бюджет країни втратив декілька мільйонів гривень.

Протягом 2018–2020 років службові особи будівельної організації штучно завищували вартість робіт та товарів, проводили безтоварні операції, на паперах відображаючи нібито придбання ними товарно-матеріальних цінностей та здійснення робіт у підконтрольних підприємствах.

За такою схемою фігуранти справи формували безпідставний штучний податковий кредит з ПДВ і здійснювали ухилення від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах.Такими чином державі завдано збитків у вигляді несплачених податків на загальну суму 13 284 041  гривень.

До речі, замість будівельних матеріалів належної якості використовувались суміші, придбані за готівку зовсім в інших постачальників.

З метою вилучення доказів злочинної схеми, в офісі підприємства–підрядника  проведено санкціонований судом обшук, в результаті якого вилучено оригінали первинних та бухгалтерських документів.

З метою встановлення та дослідження всіх обставин скоєного злочину ухвалами суду надано тимчасовий доступ до речей і документів в 6-ти банківських установах.

Слідство триває.

“Лица” також писали: Мерія Павлограда віддала 100 мільйонів на ремонт доріг компанії, яку підозрювали в крадіжках коштів.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: