У Слобожанському завершили будівництво сучасного басейну. Стильного, із високотехнологічним обладнанням.
Про це повідомила заступниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.
«2021-й став для Дніпропетровщини роком «Великого будівництва». Майже 100 інфраструктурних об’єктів збудовані «з нуля», оновлені, модернізовані. У Слобожанському й Нікополі «виросли» сучасні басейни», – зазначила Ольга Горб.
Об’єкт – серед зроблених за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Бачимо, наскільки масштабні проєкти втілюються за інфраструктурною програмою Президента України. Ця спортивна локація відповідає всім вимогам – безпеки, оснащення. Тут передбачили окремі басейни для дітей та дорослих. Аби мешканці могли проводити час з користю для здоров’я», – розповів народний депутат України В’ячеслав Медяник.
На першому поверсі – сучасна рецепція і затишне кафе. На другому – великий і малий басейни.
Дорослий на шість доріжок, там 750 кубів води, у дитячому – 50. Поряд з басейнами на стінах ультрафіолетові осушувачі повітря.
Вони створюють комфортний мікроклімат. Підлога – тепла.
Одночасно в басейнах зможуть плавати майже 100 відвідувачів.
Ще більш ніж півсотні – займатися у тренажерних та фітнес залах. Один з інвентарем для силового, інший – кардіо навантаження.
Спортивні зони – на третьому поверсі. Там же оглядовий майданчик.
Окрему увагу приділили зручностям для людей з інвалідністю. Будівля має ліфт, пандуси. Спеціальними підйомниками обладнані басейни.
«Завершили наш об’єкт повністю. Навіть ялинку в холі вже прикрасили. Для нас це свято. Сподіваюся, для мешканців громади також», – сказав гендиректор підрядної компанії Володимир Кононов.
Очисне обладнання – іспано-американське. Воно багатоступеневе. Має, зокрема, спеціальні потужні піщані фільтри та бактерицидні лампи. У дитячому басейні – срібно-катодне очищення.
Роздягальні та душові викладені кахлями.