У Дніпрі відбулися змагання з ММА (відео)

23 листопада 2021 о 17:30 - 5784

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У Дніпрі відбулися змагання з ММА (відео)

У Дніпрі пройшов кубок міста серед спортсменів ММА. Золоті медалі отримали найкращі бійці.

Як до нього готувався спортсмен СК «Патріоту» Віталій Міщенко – у відео 9 каналу.

Тренер СК “Патріот” Сергій Кучерук повідомив про результати своїх підопічних на міських змаганнях: чотири золота, два срібла та одна бронзова нагорода!

Віталій Міщенко, який отримав золоту медаль, був ще до змагань переконаний, що здобуде перемогу. Головна мета спортсмена амбітна – стати чемпіоном світу.

ММА, або змішані бойові мистецтва (від англійського Mixed martial arts) – спорт для сильних та сміливих. Адже травми, кров, нокаути — цілком звичні явища, що трапляються під час змагань з боїв ММА.

Громадська організація “Команда Дніпра” допомагає спортсменам СК “Патріот”, де відбуваються зайняття з ММА у Дніпрі, проводити тренування та йти до своєї мети.

Ігор Біліченко, директор спортивного клубу “Команди Дніпра”, зазначає, що тренування та самі змагання з ММА у Дніпрі відбуваються завдяки допомозі депутата обласної ради Юрія Сімонова.

Довідка:

Клуб «Патріот» було створено у квітні 2003 року. З того часу він пройшов шлях від маленької зали до флагмана українських змішаних єдиноборств. Основна мета клубу – виховання фізично та духовно розвиненого підростаючого покоління України, розвиток та популяризація змішаних єдиноборств.

Вихованці клубу беруть участь у змаганнях різного рівня. Початківці спортсмени можуть пробувати свої сили у змаганнях міського та обласного рівня, досвідченіші успішно виступають на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Також при успішній аматорській кар’єрі є можливість будувати професійну як бійця ММА.

Раніше “Лица” також інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: