Побоїще за білборди в «культурній столиці»: Борис Філатов блискавично бєспрєдєльно вдарив по опонентах

03 липня 2021 о 17:45 - 5603

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Побоїще за білборди в «культурній столиці»: Борис Філатов блискавично бєспрєдєльно вдарив по опонентах

«Муніципальна варта» в присутності поліції побила журналістів і відеокамери.

Без опублікування на офіційному сайті Дніпровської міської ради порядку денного позачергового засідання виконкому міськради 02.07.2021 о 16:00, через 30 хвилин після розгляду питання про демонтаж 34-х білбордів, які належать партійцям «Громадської сили», рекламні конструкції почали зносити.

Місце робіт оточили бойовики Комунального підприємства «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради.

Скрини стріму депутатки Дніпровської міської ради Катерини Збарської

«Очевидно, Філатов вирішив підім’яти під себе цей ринок, бо раніше не раз до своїх рук прибирав чужий бізнес. Але затія з бордами виявилася шита білими нитками, оскільки незаконними оголосили конструкції, встановлені абсолютно законно. За всіма правилами. І у журналістів є документи, що підтверджують наявність відповідних дозволів.

Саме тому знімальні групи ряду телеканалів Дніпра прибули на місце демонтажу бордів, щоб зафіксувати антизаконні дії міської влади на розі проспекту Пушкіна і вул. Юрія Савченка.

Але на місці їх зустріли озброєні до зубів ножами і пістолетами співробітники КП «Муніципальна варта». Зустріли агресивно і почали бити. Жорстоко і нещадно.

В результаті журналіст телеканалу «OTV» Ігор Гутник потрапив до лікарні з черепно-мозковою травмою. Розбили його камеру, на яку фіксувався весь цей бєспрєдєл.

Його колегу, дівчину, Вікторію Соколенко також побили «муніципали». При цьому вони розбили її мобільний телефон.

Побиттю піддалися і кореспонденти телеканалу D1. Один з них також з черепно-мозковою травмою опинився в лікарні Мечникова.

Крім того, під роздачу потрапили всі, хто проходив в той вечір по вулиці. Ніхто не розбирався, що до чого.

Вражає й інший факт – кров, стрілянина, крики про допомогу ніяк не подіяли на співробітників Національної поліції, яких на місці подій було достатньо, але вони грали роль глядачів», – йдеться в заяві «Громадської сили».

Пізніше стало відомо, що під час побоїща за білборди закриту черепно-мозкову травму і пошкодження горла отримав також оператор опозиційного до міського голови Бориса Філатова каналу D1 Сергій Файзулін. Також постраждав оператор каналу «OTV».

Фото – телеканалу D1

 

Нагадаємо, місто Дніпро змагається за титул «Велика культурна столиця України».

В КП «Муніципальна варта» працює 180 осіб, місячний фонд заробітної плати – 1.961.242 гривні.

Також в побоїщі за білборди приймали участь тітушки: особи в однакових коричневих футболках.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: