По 10 тисяч доларів до 18 років: Гетманцев розповів деталі ідеї про економічний паспорт

02 грудня 2021 о 13:00 - 6596

AvatarVirsavia Gonchar


По 10 тисяч доларів до 18 років: Гетманцев розповів деталі ідеї про економічний паспорт

Влада очікує, що діти, які матимуть економічний паспорт та отримуватимуть на спецрахунки кошти від рентних платежів, на момент досягнення повноліття матимуть на рахунках по 10 тисяч доларів в еквіваленті.

Про це у кулуарах Ради сказав журналістам голова податкового комітету Данило Гетманцев, передає НВ Бізнес.

За словами нардепа, програма передбачає створення спеціальних рахунків у Фонді майбутніх поколінь, які будуть поповнюватися щомісяця. Після досягнення повноліття ці кошти можна буде використати.

“У нас народжується близько 300 тисяч дітей на рік. Є певні відрахування від ренти. Я не виключаю, що відрахування будуть не тільки від ренти, а й від інших платежів. Наприклад, від приватизації, імпортного ПДВ.

Поки що ми говоримо тільки про ренту. Рента розподіляється між тими дітьми, які народилися і мають економічний паспорт українця. Якщо ця сума є меншою за встановлену законопроєктом, то різниця дотується за рахунок держави”, – пояснив Гетманцев.

Він додав, що розраховують на те, що по досягненню повноліття дитина повинна мати близько 10 тисяч доларів в еквіваленті (в гривні з урахуванням інфляції).

Раніше “Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: