Підприємства, які працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід можуть отримати грант

28 травня 2021 о 10:47 - 515

Andrey FedorovAndrey Fedorov


Підприємства, які працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід можуть отримати грант

Програма #USAID_АГРО розглядає можливість надання до трьох субгрантів українським комерційним підприємствам, які продемонструють своє лідерство та здатність впроваджувати сучасні інноваційні рішення для покращення діяльності мікро-, малих і середніх підприємств, що працюють у секторах вирощування та переробки овочів, фруктів та ягід. Покращувати діяльність мікро-, малих і середніх підприємств мають шляхом вдосконалення та адаптації існуючих послуг та сервісів, що базуються на інноваційних рішеннях.

Мета субгранту – надати підтримку українським комерційним підприємствам, які здійснюють діяльність, що сприяє покращенню продуктивності та ефективності агропродовольчих мікро-, малих та середніх підприємств, через впровадження сучасних технологічних рішень.

Програма АГРО проведе передзаявочний online семінар з 11:00 до 13:00 за місцевим часом 10 червня. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам задати питання стосовно запиту на подання заявки і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми.

Листи можна надсилати за адресою agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 34:

– до 9 червня, надіславши ім’я учасника та назву організації, можна зареєструватися на участь в передзаявочному online семінарі;

– до 11 червня надсилати усі питання щодо цього запиту;

– не пізніше 18:00 за місцевим часом 29 червня надсилати заявки.

Ознайомитися з деталями запиту можна за посиланням.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: