Під Кривим Рогом знайшли пацієнта, який вбив медбрата та втік з психлікарні

20 липня 2021 о 13:00 - 2238

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Під Кривим Рогом знайшли пацієнта, який вбив медбрата та втік з психлікарні

Пацієнт психіатричної лікарні у районі Кривого Рогу на Дніпропетровщині забив на смерть медбрата і втік, наразі його розшукують правохоронці.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Дніпропетровській області.

Пізніше з’явилась інформація, що підозрюваного затримали. За даними речниці поліції Кривого Рогу, 21-річний чоловік переховувався у приватному будинку в селі Зелене, неподалік від Інгульця, де мешкав.

Вбивство сталося близько 4 ранку. Медсестра з колегою знайшли в одній з палат тіло свого 50-річного колеги, санітара, в той же час там був відсутній 21-річний пацієнт, який втік. На нього відразу впала підозра у вбивстві. Попередньо відомо, що він забив співробітника лікарні ніжкою від стільця.

У поліції нічого про обставини вбивства не говорять. Керівник Гейковской психоневрологічної лікарні Микола Жук розповів про пацієнта.

“Страждає важким психічним захворюванням – шизофренія. Йому 21 рік, інвалід другої групи, знаходився у нас на лікуванні більше 2 місяців. Стан ніколи не було стабільним, періодично погіршувався. У 3 ночі він вийшов з палати покурити, змінився стан, був збуджений. Санітар до нього підійшов, він схопив стілець, зламав, і ніжкою від стільця вдарив його в скроню”, – сказав він.

Лікарня без будь-якого особливого режиму, не охороняється, сама територія скоріше нагадує сквер, тому нічого не заважало пацієнту втекти. Місцеві журналісти повідомляють, що підозрюваний раніше був засуджений за викрадення автомобіля і відбував умовний термін.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: