Під час епідемії деякі з громадян, які отримують допомогу від держави, не зможуть переоформити її онлайн

21 січня 2021 о 15:30 - 2730
Під час епідемії деякі з громадян, які отримують допомогу від держави, не зможуть переоформити її онлайн

Усі ці категорії громадян, яким не пощастило подовжити свої виплати не виходячи з дому, перелічили у владних кабінетах міста.

Управління соцзахисту населення Дніпровської міськради наразі призначає та виплачує понад 20 видів соціальної допомоги. Строки майже усіх цих виплат через карантин у січні поточного року автоматично подовжено.

Як пояснила чиновниця відповідного управління Ірина Карпенко, під час карантину та ще протягом місяця після його закінчення перерахування та подовження терміну виплат буде здійснюватиметься автоматично. Перераховувати виплати у бік збільшення будуть через те, що у 2021 році зріс прожитковий мінімум.

Автоматичного перерахування та подовження терміну виплат не слід очікувати наступним категоріям громадян:

— малозабезпеченим сім’ям;
— одиноким матерям;
— дітям з інвалідністю, яким у грудні 2020 року виповнилось 18 років.

«Таким особам необхідно особисто звернутися до управлінь соцзахисту, аби поновити пакет документів«, – зазначила Ірина Карпенко, та додала, що управління соцзахисту протягом місяця після скасування карантину буде перераховувати розмір виплаченої державної соцдопомоги.

Саме тому люди, які отримують виплати, мають обов’язково повідомляти органи соціального захисту про зміну обставин, що впливають на визначення права та розміру допомоги телефоном, через онлайн-сервіси чи поштою.

Чому саме вище перелічені категорії не можуть віддалено (онлайн) підтвердити своє право на надання матеріальної допомоги від держави, та повинні наражати на небезпеку зараження себе та оточуючих у владних кабінетах міськради чиновники пояснити не змогли.

Раніше ми повідомляли про те, що у 2020-му на Дніпропетровщині понад 13 тис сімей переселенців отримали грошову допомогу від держави.

Поділитися: