Перед судом постане патрульний з Кривого Рогу, який забив до смерті людину

27 червень 2021 о 16:30 - 1909

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Перед судом постане патрульний з Кривого Рогу, який забив до смерті людину

Територіальне управління ДБР Полтави завершило досудове розслідування стосовно колишнього командира взводу полку патрульної поліції у Кривому Розі, який забив до смерті 47-річного чоловіка.

Про це інформує сайт Бюро розслідувань.

Встановлено, що у 2018 році патрульні приїхали на виклик з приводу бійки в місцевому кафе. На приїзд правоохоронців один з відвідувачів відреагував негативно та почав на них нецензурно лаятися. Один з поліцейських надягнув на чоловіка кайданки, посадив до службового автомобіля та вивіз у лісосмугу. Там він наніс громадянину сильний удар кулаком в голову, від якого чоловік втратив свідомість.

За три тижні потерпілий помер у лікарні, так і не прийшовши до тями.

До 2020 року розслідування вказаного кримінального провадження здійсювали інші правоохоронні органи.

Виконавши чималий обсяг роботи, 13 квітня 2021 року слідчі ДБР повідомили 27-річному поліцейському про підозру. Крім того, за їх клопотанням патрульного відсторонили від посади, яку він займав усі три роки.

Екскомандира взводу судитимуть за перевищення влади, яке супроводжувалося застосуванням насильства та спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 КК України), і умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК України).

Санкції статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Офіс Генерального прокурора.

“Лица” також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: