У ДніпроОДА провели тренінг до 25-річчя Конституції України

26 червень 2021 о 10:53 - 6223

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


У ДніпроОДА провели тренінг до 25-річчя Конституції України

У Дніпропетровській ОДА пройшов тренінг для молоді та громадськості. Його організували до 25-ї річниці Конституції. Учасники згадували, як в Україні приймали Основний Закон. Говорили про історію української державності. Та розмірковували, як підвищити обізнаність людей про свої права.

Як інформує сайт ДніпроОДА, зустріч відбулась за ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації.

 

«Кожен громадянин – людина. Але не кожна людина – громадянин, – сказав голова Громадської ради при Дніпропетровській ОДА Віктор Кучинський. – Важливо розуміти свої права та пам’ятати про обов’язки».

На тренінг запросили представників громадських організацій області, старшокласників та студентів.

«Зібралися, аби обговорити, як приймали Конституцію України. Яким було історичне підґрунтя її створення. Навколо яких питань точилися найгостріші дискусії. А ще визначити, як формувати у молоді повагу до Основного Закону», – розповіла членкиня Громадської ради Олена Зима.

Окрім обговорень – історичні відео. А ще практична частина та робота в групах.

«Займаюся дебатами. Під час промов ми постійно звертаємося до Законів та Конституції. Дуже важливо бути громадянами, які у цьому обізнані. Хочу поглибити свої знання з права та використовувати їх далі», – поділилась учасниця тренінгу, студентка «Дніпровської політехніки» Єлизавета Таран.

«Пригадую, як у 1996-му пильно слідкувала за усіма подіями, які відбувалися навколо прийняття Конституції. Як чекали затвердження. Переконана – кожне цивілізоване суспільство має жити за визначеними законами», – сказала учасниця тренінгу Жанна Крижановська.

Основний Закон прийняли 28 червня 1996-го. Конституція закріпила правові основи незалежної України. Її суверенітет і територіальну цілісність. Визнала найвищою цінністю людину – її життя та безпеку, честь і гідність.

“Лица” також повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: