Павлоград лишився без води

29 листопада 2021 о 09:02 - 16319

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Павлоград лишився без води

Державному підприємству «Дніпро-Західний Донбас» 27 листопада о 12.00 відключили електроенергію. У зв’язку з цим на Павлоград вода не подається.

На своїй сторінці у Facebook КП “Павлоградводоканал” повідомило: “Припинена подача питтєвої води на ВНС 2-го підйому майданчика №4”. При цьому водоканал запевнив, що вода буде постачатися місту з власних резервуарів.

Лише пізно ввечері 28 листопада (близько 23:00) було відновлено електропостачання ДП «Дніпро-Західний Донбас», після чого почалося поступове наповнення водоводу довжиною понад 100 кілометрів. Про це інформує сайт 5632.

Сьогодні вранці дніпровська вода надійде до міста Синельникове, увечері очікується надходження води до резервуарів Павлоградського водоканалу та розпочнеться їхнє заповнення.

Про це повідомили у житлово-комунальному підприємстві Тернівки.

Після Павлограда вода почне надходити магістральним водопроводом до Тернівки та Першотравенська, що займе ще добу, але з урахуванням безаварійного подолання колії.

Щоб уникнути аварійних ситуацій, наповнення водоводу проходитиме з поступовим збільшенням тиску.

Через відсутність води у понеділок, 29 листопада, у Павлограді не працюватимуть дитсадки, а в школах на дітей чекають скорочені уроки. Про це повідомив відділ освіти Павлограда.

Також “Лица” інформували:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: