ОСББ Дніпра тестує систему «Розумний будинок» (відео)

20 січня 2022 о 06:00 - 19287

Daria PetrikDaria Petrik


ОСББ Дніпра тестує систему «Розумний будинок» (відео)

Відкрити двері за допомогою смартфону чи «face id» – це вже реалії сьогодення.

У Дніпрі керуюча ОСББ «Улюблена оселя» Юлія Пайос прийняла пропозицію від компанії «ОМО» на встановлення новітньої системи безпеки.

Відтепер мешканці двох 9-поверхівок можуть відчиняти вхідні двері за допомогою мобільного додатку, чи просто подивившись у камеру відеоспостереження. При цьому, відкрити двері за допомогою телефону можна з будь-якої точки планети, головне – щоб був доступ до інтернету.

До того ж з телефону можна переглянути, хто стоїть біля дверей, чи що там відбувалось за останні 72 години. Завдяки цьому вже було викрито чоловіка, який вкрав вуличне освітлення.

Як відмічає Юлія Пайос, близько половини мешканців ОСББ долучились до системи у перший тиждень. Молодь сприйняла зміни з задоволення та хоче й надалі користуватись цією технологією. А от літні люди з насторогою відносяться до «шайтан-замка», навіть побоюються, що він може знімати гроші з їх карток.

Наразі система працює у тестовому режимі, паралельно зі старими домофонами. Цікаво те, що компанія надала все устаткування безкоштовно. У подальшому місяць використання «Розумного будинку» коштуватиме від 25 до 50 гривень, залежно від пакету послуг.

В планах управління ОСББ встановлення камер відеоспостереження на подвір’ї, перших та останніх поверхах, у ліфтах. Також, за бажанням мешканці можуть встановити датчики витоку газу та протікання води. Але це вже треба буде оплатити у повному обсязі.

Раніше «Лица» писали:

 

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: