Скільки українці вірять в те, що їх чіпують під час вакцинації – опитування

03 вересня 2021 о 18:00 - 5100

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Скільки українці вірять в те, що їх чіпують під час вакцинації – опитування

Українців вирішили запитати, яку з точок зору щодо вакцинації вони поділяють. Так, з-поміж іншого, є й люди, які вважають, що замість вакцини вводять невідомі речовини чи пристрої.

Про це, з посиланням на результати опитування, повідомляє Нealthy.24tv.ua.

Вакцинацію роблять для того, мовляв, щоб нібито контролювати їхню свідомість та поведінку. Таких людей в Україні є 5,7%. Найбільше – у східних регіонах України. Про це свідчать дані опитування.

У серпні 2021 року кожен десятий опитаний в Україні – 10,2% – поділяв версію про те, що вакцинацію від COVID-19 ініціювали міжнародні корпорації задля власного збагачення і жодного впливу на поширення хвороби вона не має. Різниці у відповідях між регіонами України майже не має.

Крім того, 15,1% завили, що вакцинація несе ризики для здоров’я більші, ніж сама хвороба.

Водночас 43,4% опитаних заявили, що вакцинація допоможе подолати пандемію, проте кожен має вирішувати сам за себе – вакцинуватися чи ні.

А 10,2% вважають, що вакцинація – єдиний засіб подолання пандемії, тому має бути обов’язковою для всіх громадян.

Опитування громадської думки провели з 1 по 12 серпня 2021 року в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України, спільно з Асоціацією політичних психологів України. Вибірка репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ювання. Похибка вибірки становить 3,2%. Опитали 1 200 респондентів у всіх регіонах України, за винятком окупованого півострова Крим і захоплених сепаратистами окремих районів Донецької та Луганської областей.

Раніше «Лица» також писали про те, що на Дніпропетровщині за добу виявили 191 новий випадок захворювання на коронавірус.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: