Олег Сенцов знімає новий фільм на Дніпропетровщині

24 листопада 2020 о 14:30 - 1724

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Олег Сенцов знімає новий фільм на Дніпропетровщині

У Кривому Розі відзняли матеріал для фільму “Носоріг” українського режисера Олега Сенцова. Про це повідомляє Ukrinform, з посиланням на Facebook колишнього бранця Кремля. 

«Зйомки у Кривому Розі закінчилися. Дуже дякую цьому місту та його мешканцям за допомогу в реалізації нашого проекту. Завтра «Носоріг» починає переїзд до Львова, на останній знімальний тиждень», – написав митець у соцмережі.

На зйомки фільму із держбюджету виділено 25 мільйонів гривень.

Режисер отримав фінансування на кримінальну драму «Носоріг» про життя в Україні у 90-х роках, вигравши конкурс проєктів Держкіно ще у 2012 році, але через його незаконне ув‘язнення російськими окупантами фільм не зняли.

Восени у Кривому Розі розпочала роботу знімальна група на локаціях, які заздалегідь були обрані режисером, зокрема, це цвітіння соняшникового поля та човнова станція у парку Мершавцева. Локації в промисловому місті, мабуть, були обрані через те, що це місто нагадує міста нашої Батьківщини, якими вони були 30 років назад.

Нещодавно в український прокат вийшов фільм Сенцова “Номери”. Сценарій цієї картини митець частково писав у російській в’язниці. А допомагав йому у цьому через листування інший український режисер, співак і актор Ахтем Сейтаблаєв.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: