Обласний медико-реабілітаційний центр для дітей та підлітків запрошує на лікування

13 серпня 2020 о 12:15 - 11332

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Обласний медико-реабілітаційний центр для дітей та підлітків запрошує на лікування

Комунальне підприємство «Спеціалізований медико-реабілітаційний центр для дітей та підлітків» Дніпропетровської обласної ради обслуговує дітей віком від 5-ти до 17-ти років із захворюваннями дихальної та травної систем, ЛОР-патологією, проблемами із ортопедією та неврологічними порушеннями.

Про це інформує пресслужба облради.

«Фінансується коштом обласного бюджету. За рік тут проходять реабілітацію більше 1.000 дітей з усієї області. Лікування маленьких пацієнтів – безкоштовно!» – йдеться в повідомленні.

Для дітей працює інгаляторій, сольова шахта, кабінет для електросону, масажу та ультразвукової терапії.

«З цього місяця у нашій команді професіоналів, – це доктора-гастроентерологи, пульмонологи та педіатри, – приєдналися два доктори. Це дитячі ортопед-травматолог та невролог. Тобто наша команда стала більша, відповідно, ми розширімо тепер свої послуги на інші захворювання», – кажу Тетяна Коваленко, директор центру.

Нині (в умовах карантину) працює і стаціонар, і амбулаторне лікування. Окрему увагу тут приділяють лікувальній фізкультурі – щоранку малеча виконує спеціальні вправи. Доступне 5-разове збалансоване харчування. За потреби з дітьми займається логопед та психолог. Нині популярний напрямок – акт-терапія.

«Якщо вашій дитині потрібно лікування – звертайтеся за направленням до свого сімейного лікаря або вузького спеціаліста», – запрошують фахівці.

За останні роки в закладі повністю оновили фасад, встановили протипожежні дробини, пандуси та спеціальну тактильну плитку, замінили вентиляцію, зробили ремонт харчоблоку, пральні, процедурних кабінетів та оновили техніку. Окрему увагу приділили безпеці.

Зараз триває капітальний ремонт обласним коштом бальнеологічного відділення. Встановлюють гідромасажні ванни, лазерний душ та душ Шарко.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: