Новий мост експлуатується без необхідних дозвільних документів

31 липня 2020 о 09:00 - 8858

adminadmin


Новий мост експлуатується без необхідних дозвільних документів

У департаменті благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради визнали, що акту вводу в експлуатацію після проведення робіт з капітального ремонту Нового мосту, що здійснювалися протягом 2017—2019 років, не існує.

За словами заступника директора департамент Олександра Кушвіда, акт введення мосту в експлуатацію не підписано через те, що прокуратура вилучила оригінали проєктної та виконавчої документації по Автодорожному мосту № 2 (Новий міст) через річку Дніпро. Також у департаменті повідомили, що правоохоронці не повернули вилучені документи до сих пір.

Раніше директор компанії «Маст-Буд», яка проводила капітальний ремонт Нового мосту, повідомив журналістам, що міст було відкрито без акту вводу в експлуатацію.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 641 від 13 квітня 2011 року прийняття об’єкту в експлуатацію та видача сертифіката про готовність об’єкта є обов’язковою. Проте у міськраді не повідомили, наскільки експлуатація Нового мосту без дозвільних документів є законною та хто з чиновників понесе відповідальність у разі нещасного випадку.

Що цікаво, 27 липня департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради не зміг надати акт вводу в експлуатацію Нового мосту, який обов’язково має бути складений після завершення капітального ремонту. Проте чиновники намагалися переконати журналіста сайту «Лица», що цей документ є, однак його було вилучено прокуратурою. Однак у четвер, 30 липня, ми отримали іншу відповідь, в якій чиновники департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР визнали, що дозвільних документів на експлуатацію Нового мосту в міськраді немає.

Нагадаємо, раніше «Лица» повідомляли, що у «Дніпровському метрополітені» визнали: метро у 2021 році може не бути.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: