«Нова пошта» збудує у Дніпрі сортувальний центр за рахунок кредиту ЄБРР

11 січня 2022 о 18:04 - 6640

EditorEditor


«Нова пошта» збудує у Дніпрі сортувальний центр за рахунок кредиту ЄБРР

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та провідний приватний поштовий оператор в Україні «Нова пошта» підписали кредитну угоду на суму 13 млн. євро.

Про це повідомляється на сайті ЄБРР.

На ці кошти, доступні в євро та українських гривнях, компанія створить автоматизований сортувальний центр у місті Дніпро. Коли дніпровський центр запрацює, компанія зможе подвоїти кількість посилок, що обробляються, та більш ефективно використовувати свій транспортний парк і електроенергію.

ЄБРР вже профінансував будівництво аналогічного сортувального центру у Хмельницькому на заході України. Завершений у 2019 році, він допоміг «Новій пошті» підвищити ефективність своєї роботи та скоротити викиди CO2 на 1,2 т на рік.

На новому об’єкті буде представлена ​​розумна система, розроблена литовським постачальником рішень для роботизації та оптимізації логістики Equinox.

Здійснюючи менше поїздок і споживаючи менше палива,  “Нова пошта” зможе заощадити близько 1570 т еквіваленту CO 2 на рік, що можна порівняти з видаленням з доріг близько 800 легкових автомобілів.

Також “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: