“Нова пошта” розповіла про нові тарифи та можливості у 2022 році

03 грудня 2021 о 13:00 - 5120

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


“Нова пошта” розповіла про нові тарифи та можливості у 2022 році

“Нова пошта” планує оновити тарифи на низку послуг щодо доставки посилок та документів клієнтів компанії.

Про це стало відомо з прес-релізу компанії на офіційному сайті.

Зміни у тарифах з 1 січня 2022 року будуть відбуватися, залежно від пунктів призначення за трьома новими тарифними зонами:

  • По місту та його передмісті.
  • Між містами України.
  • З/в селище міського типу чи село.

При доставці в межах міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька – до 2 кг, середня – до 10 кг та велика – до 30 кг. Вартість посилок популярних габаритів зміниться. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45, а коштуватимуть 40 гривень. Посилки вагою до 30 кг коштують 100, а коштуватимуть 80 гривень. У таку ціну входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 гривень.

Також компанія запроваджує нову послугу з доставки документів за 40 гривень. Ціна буде фіксованою на весь рік, а до її вартості вже включено картонний конверт.

З 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром з адреси. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватись до ваги. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг і тарифікація йде вже як вантаж.

Також доставка кожної посилки до експрес-накладної з кількома місцями тарифікуватиметься по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою – за базовим тарифом, решта – за зниженим.

Як “Лица” повідомляли раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: