Нивотрудівська громада Дніпропетровщини здобула друге місце серед найспортивніших в Україні

05 червень 2021 о 09:00 - 1783

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Нивотрудівська громада Дніпропетровщини здобула друге місце серед найспортивніших в Україні

Нивотрудівська громада Дніпропетровщини здобула друге місце на змаганнях «Краще спортивне село України».

Про це розповіли у Дніпропетровській ОДА.

«Мешканці  Нивотрудівської громади спочатку здобули перемогу в обласному етапі змагань. А потім відзначилися і на національному рівні – взяли друге загальнокомандне місце. Вітаємо з гідним результатом», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Учасники першості змагалися у 7 видах спорту – волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи та шашки.

Особливо відзначилася  мешканка Дніпропетровщини Ольга Семенас, яка здобула «золото» з дартсу. Друге місце з настільного тенісу – у Любові Зановської, з шашок – у Тетяни Бездушняк, з  шахів – у Артема Литвиненка.

«Конкуренція на змаганнях була велика. Серед учасників – навіть кандидати та майстри спорту. Натомість всі представники нашого регіону любителі, для яких спорт – хобі. Тому особливо пишаємося результатом», – поділився голова Дніпропетровської територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» Микола Берест.

Команда Нивотрудівської громади вже готується до наступних змагань, додав він. В середині червня стартують Обласні сільські спортивні ігри.

Фінал змагань «Краще спортивне село України» приймало місто Святогірськ Донецької області. Вони тривали 4 дні. Приєдналися команди з 14 областей. Загалом – майже 300 учасників. У збірній Дніпропетровщини – 18 спортсменів.

Організатори – ГО ВФСТ «Колос» за сприяння Міністерства молоді і спорту та Олімпійського комітету.

Раніше «Лица» також писали про те, що БК «Дніпро» у півфіналі здолав «Прометей» з Кам’янського.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: