Ніколи ціни українського експорту не виглядали так добре, – Андерс Ослунд

14 вересня 2021 о 08:51 - 12307

EditorEditor


Ніколи ціни українського експорту не виглядали так добре, – Андерс Ослунд

Чому українська економіка під час пандемії коронавірусу не продемонструвала значного падіння, розповів шведський економіст і дипломат Андерс Ослунд.

Про це він сказав під час форуму YES Brainstorming, пише Фінанс.юа, посилаючись на телеканал «Україна 24».

«Минулого року був вплив через те, що економіка зупинилася навесні, цього року практично немає. Перша причина — тут мало туризму, і галузь мало втратила через те, що вони не приїдуть, а також українці мало виїжджали за кордон. І друга причина в тому, що українська економіка — це в основному сталь і сільське господарство, і COVID-19 мало впливає на виробництво в цих галузях. Водночас там зараз відмінні ціни, ніколи ціни українського експорту не виглядали так добре», — сказав він.

Експерт нагадав про існуючу проблему у вигляді 10%-інфляції, що означає, за його словами, необхідність підвищення облікової ставки НБУ. Головною проблемою української економіки він назвав низьку макроекономічну стабільність.

Довідка:

Андерс Ослунд (нар. 1952 р.) – шведський та американський економіст і дипломат,  міжнародний експерт з питань  економік країн колишнього СРСР. Професор Джорджтаунського університету, старший науковий співробітник Центру Євразії Атлантичної ради, старший науковий співробітник Інституту Петерсона, радник чисельних урядових та економічних організацій. Член наглядової ради банку «Банк Кредит Дніпро». Працював дипломатом Швеції в Кувейті, Польщі, Женеві та Москві.

Раніше “Лица” писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: