Непроста морська прогулянка: через що довелося пройти дніпровському шукачу пригод аби відкрити світ яхтингу

01 лютого 2021 о 17:30 - 1016

AvatarVirsavia Gonchar


Непроста морська прогулянка: через що довелося пройти дніпровському шукачу пригод аби відкрити світ яхтингу

Дмитро Семеренко з Дніпра подорожує Україною і світом та випробовує на собі різні екстремальні види спорту: альпінізм, дайвінг, кайтинг, яхтинг, серфінг, стендова стрільба, спортивний пейнтбол, бігові марафони, пілотування літаків, де тренує свою витривалість.

Всі заняття перевіряє на собі як першовідкривач та аніматор, потім ділиться корисними порадами з глядачами на своєму каналі в Youtube. Говорить, що найважливіше в його роботі – розповідати  тільки про те, через що пройшов сам.

За його плечами “український Burning Man”, невідома Північна Корея, дайвінг з акулами, виживання в Карпатах, нелегальна екскурсія Чорнобилем, сходження на найвищий вулкан в світі та інші небезпечні пригоди, які роблять життя яскравішим.

Недавно Дмитро Семеренко вирушив в морську подорож, де спробував навчитися керувати яхтою і отримав права ISSA (сертифікат на управління яхтою). В своєму відео він показав всі підводні камені яхтингу: керування великим судном, погодні умови, які можуть зіпсувати всю подорож, та морська хвороба, від якої не застрахований ніхто.

“Спочатку нам провели інструктаж по використанню яхти і тільки тоді ми змогли відійти у відкритий океан. Ми вирішили, що нічого складного немає. Також нам показали основні правила постановки судна на якір. Щоб переночувати ми зайшли в порт, де зранку нас зустріли місцеві індики. Згодом почався сильний дощ. Така погода є звичною для подорожування морем, тому й не дивно, що, не дивлячись на ливень, заняття продовжувалися. Ще однією неприємною родзинкою такої подорожі стала морська хвороба, від якої не вдалося вберегтися. Це ще раз підтвердило, що в морі треба бути готовим до всього.

Не обійшлося і без реальних проблем. Коли почався вітер, і катамаран, на якому ми вже були без інструктора, піддався водній стихії, стало набагато цікавіше. Судно носило в усі боки і прикувати його було доволі складно.

Я зрозумів, що в таку подорож тебе має супроводжувати весела компанія з сім’ї або друзів”, – розповідає шукач пригод, Дмитро Семеренко.

Раніше ми писали про фільм Дмитра Семеренка «Чорнобильська зона очима пересічної людини. Нелегальний похід», де були показані не лише гарні краєвиди, поза туристичними маршрутами, але й справжні проблеми України. Такі як незаконна вирубка чорнобильського лісу.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: