Немовля віком в декілька годин викинули на вулицю у пакеті

15 квітня 2021 о 08:30 - 826

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Немовля віком в декілька годин викинули на вулицю у пакеті

Так би дитина й замерзла, адже пакет лежав у кущах на холодній землі, а крім брудних пелюшок малюка не захищало нічого, якби їй не поміч не прийшли правоохоронці.

Сталося й не без щасливого збігу обставин, пишуть у поліції. Річ у тім, що пакет у кущах неподалік залізничної колії помітила жінка під час прогулянки з собакою. Вона ж й сповістила патрульних про дивну знахідку.

Поліцейські Кам’янського районного управління поліції, прибувши на місто події, стали з’ясовувати обставини. Ось як вони згадують побачене у лісосмузі біля колій:

“… правоохоронці побачили на землі поліетиленовий пакет, в якому у брудних пелюшках знаходилось немовля. Зволікати не можна було, але невідомо скільки дитина пролежала на холодній землі та невідомий був і стан його здоров’я”.

Без зволікань двоє молодих, але вже опитних патрульних прийняли рішення негайно доставити немовля до пологового будинку. Там медики оглянули немовля та повідомили, що це хлопчик, а приблизний його вік декілька годин. У немовляти переохолодження тіла, але дитинка, на щастя, жива. Наразі йому надають медичну допомогу, а стан хлопчика оцінюється, як стабільний.

Раніше ми повідомляли про те, як стати учасником конкурсу «Патронатна родина очима дитини» на Дніпропетровщині.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: