Як стати учасником конкурсу «Патронатна родина очима дитини» на Дніпропетровщині

13 квітня 2021 о 19:00 - 11956

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Як стати учасником конкурсу «Патронатна родина очима дитини» на Дніпропетровщині

На Дніпропетровщині приймають заявки на конкурс «Патронатна родина очима дитини». Надсилати можна малюнки, відеоролики та есе.

Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення ДніпрОДА.

«Патронатні батьки приходять на допомогу дітям у скрутний період. Запрошують до родини, дарують тепло. В Україні патронат – це новаторство. Конкурс проводять, аби популяризувати цю благородну справу», – зазначили у департаменті.

Позмагатися може будь-яка родина з дітьми. Номінацій – три: соціальний відеоролик тривалістю до однієї хвилини, малюнок розміром А3 у форматі PDF, есе на друковану сторінку. Брати участь можна в усіх категоріях, але надсилати не більше однієї роботи у номінації.

Головне – передати своє бачення родинного добробуту та любові. А ще – відобразити гострі проблеми сімей, які потрапили у складні життєві обставини.

«Діти мають зростати у турботі і теплі. Конкурс проводимо для підтримки патронатних родин. Сприяємо розвитку середовища, дружнього до всіх хлопчиків та дівчат», – наголосив голова правозахисної організації «Допоможемо дітям» Микола Кожушко.

Надсилати конкурсні роботи слід одним пакетом разом із заявкою на електронну пошту ocssm2004@ua.fm до 8 травня.

У заявці слід зазначити: прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, місце навчання або рід занять, адресу, телефон, електронну пошту учасника, категорії поданих робіт. Відправити у форматі Word або PDF.

Лауреатів визначать 15 травня. У День захисту дітей 1 червня проведуть урочисте нагородження.

Головна мета патронатної родини – допомогти дитині пережити скруту. Наприклад, коли батьків позбавляють прав на неї. Поки оформлюють всі документи, хлопцям та дівчатам потрібен притулок. У цей час приходять на допомогу патронатні сім’ї. Вони турбуються про дітей протягом кількох місяців і отримують за це зарплату.

Також “Лица” писали: Заступник голови Дніпропетровської облради продав бізнес-партнеру частину свого бомбосховища.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: