Не приведи, Господі, снігу на голови!

09 листопада 2020 о 12:51 - 11872
Не приведи, Господі, снігу на голови!

Щодня «брехунець» на кухні з радістю повідомляє, що з 1 листопада у Дніпрі розпочався опалювальний сезон. А коли щось негаразд з подачею тепла у ваші домівки, то звертайтеся на «Гарячу лінію» міської ради – поможуть, мовляв, аж бігом.

І знайшлися такі власники житла, які вперше уже у минулий понеділок і телефонували у свою управляючу компанію «К.О.Д», сигналізуючи, що по проспекту Героїв, 9, 9-й і під’їзд, по стояку двокімнатних квартир № 299-331 батареї холодні, як лід. На 9-му поверсі повітря з труб й спустили, одначе далі виливається винятково холодна вода – гарячої катма.

Як гадаєте, чим же допомогла «Гаряча лінія» нашої Дніпровської міськради?

А тим, уявіть собі, що цілком ймовірно і до 16 листопада доведеться  «трохи потерпіти». Оскільки тільки після 16-го тепломережі прийматимуть суто «індивідуальні заявки». Поки що їхнім сантехніками не до цього – на мережах тривають пускові роботи, все одно вважайте, що вгору ніколи поглянути. І порадили апелювати… до управляючої контори.

Навіщо «Гаряча лінія», котра тільки на те й здатна, щоб перевести стрілки на інших?! Себто все на той же «К.О.Д», який тим часом і за вухами не веде на заявки мешканців холодних квартир.

Дзвонили бідолахи з 9-го під’їзду 9-го будинку по просп. Героїв  поодинці, групами і разом і у вівторок, 3 листопада, і у середу 4-го, і , як то казали раніше, після дощику в четвер, але точніше – після істотного  похолодання. Врешті-решт у людей у минулу п’ятницю терпець урвався, і вони власними персонами нанесли візит у контору «К.О.Д».

Ви не повірите, але цей прихід потерпаючих для диспетчерів управлінської гоп-компанії був як сніг на голови (не приведи, Господи, щоб він, звісна річ, випав!). Про неопалювальні житлові помешкання там вперше ніби почули.

«Ви дзвонили? Та не може бути! Ні-ні, то з вашою пам’яттю щось сталося: що не робили, плутаєте-видаєте за дійсність».

Єдина обнадійлива втіха – пообіцяли, що у суботу чи неділю, дарма, що вихідні, сантехніки неодмінно завітають. Буде тобто  вам тепло!

А на даний момент досі ні гаряче, ні тепло: 9 листопада – у понеділок – гуртом народ телефонує і повідомляє, що ні в суботу, ні в неділю ніхто так з «К.О.Ду» і не появлявся.

«Вперше чуємо про відсутність у вас тепла, – пролунала раптом відповідь. – Отже, записуємо заявку. Не сьогодні, так завтра чекайте!».

Зрозуміло, не уточнили ж, скільки чекати й терпіти. І чи вдасться взагалі діждатися, теж не сказали.

Але ж після цього у мешканців все ще не обігрітих квартир дуже багато запитань виникло і до міської ради, і до її «Гарячої лінії», і особливо до управляючої компанії «К.О.Д». Як говорив колись Аркадій Райкін, всі вони доволі хорошо влаштувалися – ні за холодну воду не беруться, але й ні за що не відповідають.

Микола Ясень

Від редакції. Директора фірми «К.О.Д.» Дегтяренко Максима Євгеновича обрали до нового складу Дніпропетровської обласної ради – від партії «Опозиційна платформа – За життя».

Поділитися: