Не поширюйте дезу! – Максим Голосний звернувся до користувачів соцмереж

23 червень 2022 о 13:55 - 4944

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Не поширюйте дезу! – Максим Голосний звернувся до користувачів соцмереж

Остаточно переконайтеся в правдивості допису перед тим, як його поширити.

Неправдиву страшну історію – з метою провокування панічних настроїв у суспільстві – поширив 22 червня 2022 р. «криворізький активіст».

Про це попереджає громадський діяч, ексголова Єлизаветівської сільської ради Петриківського району Дніпропетровської області Максим Голосний на своїй Facebook-сторінці. Зараз він несе службу у лавах Збройних сил України в Харківській області.

Чоловік просить СБУ та військову прокуратура зреагувати на відверту дезінформацію, яку поширюють «псевдоактивісти» з метою дискредитації Збройних сил України.

Максим Голосний не називає прізвища дезінформатора, але в коментарях користувачі соцмережі пишуть, що то Андрій Карпович, який є «професійним активістом» Кривого Рогу.

Наводимо допис Максима Голосного:

«СБУ та ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА МАЮТЬ РЕАГУВАТИ НА ВІДВЕРТУ ДИЗІНФОРМАЦІЮ, ЯКУ ПОШИРЮЮТЬ «ПСЕВДОАКТИВІСТИ» З МЕТОЮ ДИСКРИДИТАЦІЇ ЗСУ!

Сьогодні показали мені відео одного «криворізького активіста» з Дніпропетровщини, який дистанційно розповідає про події, які відбулися на початку цього місяця на Харківському напрямку під час спроби прориву.

Цей чудо-активіст розповідає страшну історію – з метою провокування панічних настроїв у суспільстві – про втечу комбата другого стрілецького батальйону, який, за його словами, просто зник з поля бою, кинувши бійців напризволяще, і просить головнокомандувача та правоохоронні органи розібратися з таким командиром.

Все начебто норм, але під час цього прориву на Харківському напрямку, цей комбат, про якого розповідає це опудало, – (300 (був поранений – ред.)), його водій, який знаходився з ним в одному транспортному засобі і якому, для розуміння, відірвало ноги, – (200 (загинув – ред.)).

P.S.

Велике прохання: не поширювати подібні матеріали, якщо ви остаточно не переконалися в їх правдивості. Тому як робиться це свідомо – для ДИСКРЕДИТАЦІЇ ЗСУ під час війни та для того, щоб створювати додаткове напруження у суспільстві».

Нагадаємо, за декілька днів до початку війни Максим Голосний закликав розпочинати діяльність територіальній обороні з проведення вишколів, а не з проведення тендерів.

Також «Лица» писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: