НАЗК проведе повну перевірку декларації судді Підберезного з Кіровського райсуду Дніпра

14 червень 2021 о 07:45 - 3627

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


НАЗК проведе повну перевірку декларації судді Підберезного з Кіровського райсуду Дніпра

Перевірка підсудного судді проводиться за заявою редакції газети «Лица».

Національне  агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проведе повну перевірку декларації за 2020 рік судді Кіровського районного суду м. Дніпропетровська Підберезного Геннадія Анатолійовича.

Цю інформацію «Лица» (редакція та видавець – Громадська організація «Люстраційна Антикорупційна рада Придніпров’я», ГО «ЛАРП») отримали від НАЗК у відповідь на заяву про недостовірне декларування.

Нагадаємо, 04 травня ц.р. ми опублікували статтю «Підсудний суддя з незадекларованим Mercedes-Benz судиться з судовою адміністрацією».

Зокрема, журналісти писали, що суддя Підберезний у 2020 році їздив на «Mercedes-Benz CLA 200», якого немає у нього в декларації за 2020 р.

«Згідно з п.п. 2 п. 4 Порядку (Порядок відбору декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, для проведення їх повної перевірки та визначення черговості такої перевірки (далі – Порядок), затверджений наказом Національного агентства від 03.03.2021 № 144/21 – ред.) визначено, що декларація, що подана службовою особою, яка займає відповідальне та особливо відповідальне становище, а також суб’єктом декларування, який займає посаду, пов’язану з високим рівнем корупційних ризиків, належить до черговості, визначеної у додатку до цього Порядку.

Посада, яку обіймає Підберезний Г.А., відповідно до примітки до ст. 513 Закону належить до категорії службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище.

Таким чином, Національне агентство проведе повну перевірку декларації Підберезного Г.А., поданої за 2020 рік, згідно з черговістю, визначеною у Порядку», – пише НАЗК.

Що стосується спору судді Підберезного з Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області, в якому підсудний суддя вимагав доплату суддівської винагороди, яку було обмежено у зв’язку з карантином, то цю справу Геннадій Підберезний виграв. Розмір винагороди невідомий. Загалом за 2020 рік Геннадій Підберезний задекларував 1.335.103,00 гривень зарплати.

Раніше «Лица» повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: