Нардеп привернув увагу до проблем дітей-інвалідів, розповівши про сліпого співака (відео)

25 лютого 2021 о 17:00 - 3085

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


Нардеп привернув увагу до проблем дітей-інвалідів, розповівши про сліпого співака (відео)

З народження Рома Тельп не бачить, але має  бездоганний слух. Він співає і грає на фортепіано.

Народний депутат України Павло Сушко (фракція “Слуга народу”) розмістив на YouTube пісню, яку виконав юнак в дуеті зі своїм кумиром – DZIDZIO.

Нардеп допоміг здійснити цю  дитячу мрію хлопця. Напередодні Роминого дня народження влаштував їм зустріч.

“Коли Рома Тельп заспівав перші кілька слів пісні «Без тебе», у всіх нас, щось стислося в грудях. DZIDZIO Михайло Хома не втримався і попросив повторити початок і увімкнув запис. Сказав, що лише особливі люди можуть так тонко відчувати слова і музику, і так передати їхній зміст в пісні. Так народився перший в житті Роми професійний студійний запис. Я впевнений, що це лише початок. У цього хлопця неймовірний талант”, – написав Павло Сушко.

На своїй сторінці у Facebook нардеп звертається до соціально-економічного контексту ситуації з дітьми-інвалідами:

 

“Батьки дітей з інвалідністю відчувають себе непотрібними нашій країні. Вони просто виживають, як можуть. Тих жалюгідних грошей, які вони отримують як допомогу, ледь вистачає на дрібні потреби. Соціальна політика залишає бажати кращого. Але замість того, щоб наші чиновники з мінсоця хоч якось допомагали таким батькам, вони ще більше ускладнюють їм життя. Забираючи останню надію отримати гарну освіту в спеціальній школі. Де є спеціальні педагоги, реабілітація, різні гуртки додаткової освіти, як наприклад у Роми з музики, де викладачі за своїм покликанням займаються з такими дітьми.

Чиновники, які вважають себе вершителями доль, ліквідують спеціальні школи, приймають такі підзаконні акти, які просто принижують батьків і дітей, змушуючи їх доводити своє право на освіту, право на захист, право на безпеку, право, врешті-решт, на нормальне життя. Тисячі батьків просто стогнуть від їх свавілля. Але їх вперто не хочуть чути. Замість того, щоб хоч якось допомогти, просто знущаються над ними.

Останньою краплею була цинічна і самоуправна скасування результатів голосування, де батьки абсолютною більшістю голосів виступили проти ліквідації спецшкіл для дітей з інвалідністю, які Мінсоц так завзято знищує, браво рапортуючи про свої подвиги!” – пише депутат.

Також “Лица” писали: Пільги на оплату послуг ЖКГ та житлові субсидії мають третина домогосподарств країни.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: