Напередодні професійного свята дніпровські поліцейські отримали нагороди

03 липня 2021 о 10:30 - 3280

Єгор ЄвтушенкоЄгор Євтушенко


Напередодні професійного свята дніпровські поліцейські отримали нагороди

4 липня святкується День Нацональної поліції України. У зв’язку з цим напередодні свята керівництво ГУНП у Дніпропетровській області нагородило 69 кращих правоохоронців регіону.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Дніпропетровській області.

Напередодні професійного свята семеро з них отримали службові квартири. Іншим вручили цінні подарунки, подяки та грамоти. Правоохоронців привітав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

«Сьогодні ми святкуємо шосту річницю з дня створення Національної поліції України. Це шість років непростих випробувань, реформ, але я вважаю, що національна поліція з честю з ними впоралася. Поліцейські – це саме ті люди, які сьогодні працюють у важких умовах 24 години на добу в стресовій ситуації. Іноді на межі морального і фізичного виснаження і навіть при тому, що в деяких випадках населення їх не підтримує, але саме поліцейські забезпечують у нас безпеку і правопорядок в містах, селах і в наших громадах», – сказав Микола Лукашук.

У свою чергу голова Дніпропетровської обласної ради зазначив, що зараз існує налагоджена співпраця з поліцією. Дніпропетровська обласна рада на сьогоднішній день виділила поліції 10 000 000 гривень. Для порівняння, в минулому році було виділено всього два мільйони гривень.

Начальник ГУНП в Дніпропетровській області Анатолій щаділо зазначив, що поліцейський – це не просто професія, це – робота за покликанням, головним критерієм оцінки якої є рівень довіри населення. Він відзначив позитивні зрушення і досягнення в роботі поліції, сталися за останні роки.

«Дніпропетровська область стала першою, де в 2019 році був введений проект« Поліцейський офіцер громади ». Продовжує втілюватися в життя система, яка запобігає порушенням прав людини в ізоляторах тимчасового тримання «Custody Records». Вдячний органам обласної та місцевої влади, які сприяють нам у реалізації цих та інших проектів», – сказав він.

Професійне свято поліцейські відзначають 4 липня. У цей день в 2015 році перші патрульні поліцейські прийняли присягу на Софіївській площі в Києві.

Як “Лица” писали раніше:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: