Нагорода від президента: Генеральний директор лікарні Мечникова отримав державну премію України

04 січня 2021 о 11:30 - 2736

AvatarVirsavia Gonchar


Нагорода від президента: Генеральний директор лікарні Мечникова отримав державну премію України

Генеральний директор лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко отримав Державну премію України за наукову роботу «Медицина катастроф в умовах бойових дій».

Про це повідомляє “34 телеканал”.

Сергій Риженко каже, це визнання роботи всієї команди мечниковців. Адже лікарям довелося з нуля вивчати військову хірургію. Гангрени, відірвані кінцівки, розірвані від мін обличчя – це те, з чим до війни медики не стикалися. Тепер найскладніші операції, проведені в Мечникова, публікуються в медичних посібниках і повинні вивчатися фахівцями в подальшому.

«Всі лікарі зробили дуже великий внесок в те, щоб 3 тисячі наших героїв повернулися додому. Цей безцінний досвід лікарні Мечникова обов’язково покажемо в електронному атласі поранень. І першу версію ви зможете побачити на початку року. Вона об’єднує сотні фотографій, фото хірургів, фото поранених героїв, всіх тих, хто пройшов через цю війну», – говорить генеральний директор лікарні Мечникова Сергій Риженко.

Директор обласного центру медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко зазначив, що могла б бути чудова Служба медицини катастроф, але якби не було куди привезти ці 3 тисячі людей – нічого б не було. Цього результату не було, і такого результату немає ні в одній області України. Ці тисячі врятованих життів підтвердження того, що Сергій Анатолійович став лауреатом премії не просто так.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: