“Нафтогаз” оприлюднив річний тариф на блакитне паливо

26 квітня 2021 о 14:00 - 1289

Григорій ЛуговськийГригорій Луговський


“Нафтогаз” оприлюднив річний тариф на блакитне паливо

Державна газопостачальна компанія “Нафтогаз України” оприлюднила фіксований річний тариф на газ.

Про це повідомляється на сайті компанії.

“Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, компанія ГК «Нафтогаз України» з 1 травня 2021 року автоматично переводить клієнтів на новий річний тарифний план – «Фіксований»”, – сказано в повідомленні.

Ціна на газ від державної компанії, яка встановлюється з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року, буде складати 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості доставки.

“Як і раніше, клієнти мають сплатити лише за спожитий об’єм газу за фіксованою ціною до 25 числа кожного місяця. Новий тарифний план доступний для отримувачів пільг та субсидій”, – пишуть на сайті “Нафтогазу”.

«Нафтогаз» також планує у червні презентувати сезонні тарифні плани та газові пакети.

ГК «Нафтогаз України» визначається як “постачальник останньої надії” (ПОН) та може забезпечувати газом побутових клієнтів, які раптово втратили постачальника.

Ціна на газ для клієнтів ПОН у травні становитиме 9.57 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки). Надалі таким клієнтам потрібно обрати ринкову газову компанію та заключити з нею договір, щоб отримати вигідніші ціни.

Щоб приєднатись до ГК «Нафтогаз України», потрібно подати заявку онлайн – на сайті gas.ua або у веб-версії Приват24, або офлайн – у відділеннях банку ПУМБ та мережі Ощадбанку.

Для оформлення заявки клієнт має заповнити коротку форму та надати  документи: паспорт, ІПН, документ про право власності на житло та згоду співвласника, якщо право власності оформлено на кількох співвласників житла, а також вказати EIC-код (16-значний персональний газовий номер об’єкта).

“Лица” також писали: На Дніпропетровщині завершився опалювальний сезон.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: