У 2022 році поліцейським планують купити тисячу квартир по 1,2 мільйона

14 січня 2022 о 11:30 - 7418

Регіна ОрловаРегіна Орлова


У 2022 році поліцейським планують купити тисячу квартир по 1,2 мільйона

У Нацполіції готові особові справи майже на тисячу квартир для правоохоронців за програмою фінансування у лізинг, для цього необхідні кошти у сумі орієнтовно у 1,2 мільярда гривень.

Про це заявив голова Національної поліції України (НПУ) Ігор Клименко.

«У нас особові справи готові майже на 1000 квартир – десь 1,2 млрд гривень… Коли будинок тільки збудований, ми одразу «забиваємо» там квартири та просимо почекати поновлення лізингової програми. І забудовники чекають, бо ми тримаємо ці квартири. Є міста, де практично нічого не будується», – сказав він.

За його словами, Нацполіція готова в найкоротші терміни включитись у процес фінансування квартир у лізинг.

«За 2020 рік ми придбали тисячу квартир. 2021 року, на жаль, цей процес не пішов. Чекаємо, що з березня-квітня цю програму буде відновлено. Фінанси ми заклали на рівні минулого року. Забезпечення 145 мільйонів за старими договорами та близько 50 млн на розвиток цієї програми», – уточнив Клименко.

Очільник Нацполіції пояснив, що затримка сталася через «Державну іпотечну установу», яка мала б придбати для поліцейських квартири та передати НПУ у лізинг, бо на її рахунок Кабмін переказує гроші.

«Ми надаємо лише особові справи наших співробітників з інформацією про те, хто має право на яку кількість кімнат. Ми сплачуємо поточні платежі за договорами», – повідомив Клименко, зазначивши, що за поточними платежами заборгованостей немає.

Говорячи про перспективу, він поінформував, що Нацполіції цьогоріч хотілося б придбати 2000 квартир, але на це потрібно щонайменше 2 млрд грн.

«Зрозуміло, що зараз головним є питання підвищення зарплати всім поліцейським. І ми на це першочергово розраховуємо. Але сподіваємося, що вистачить коштів і на лізинг», – уточнив Клименко.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: