На ремонтах пл. Шевченка та вул. Яворницького у Дніпрі «миють гроші», – облпрокуратура

02 листопада 2020 о 10:35 - 19343

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На ремонтах пл. Шевченка та вул. Яворницького у Дніпрі «миють гроші», – облпрокуратура

У Дніпрі виявлено факти розтрати бюджетних коштів під час реконструкції площі та прилеглої до неї вулиці.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Дніпропетровської області.

«У квітні поточного року між одним з департаментів Дніпровської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори на капітальний ремонт пл. Шевченка та реконструкцію вул. Яворницького у м.Дніпро.

Для придбання будівельних матеріалів підрядник одержав у якості передплати понад 60 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Проте слідством встановлено, що необхідні для будівництва пісок, щебень та бетонну суміш товариство купувало за завищеними у 2-3 рази цінами, а послуги з вивезення сміття та його утилізації замовляла у суб’єктів господарювання, що містять ознаки фіктивності», – йдеться в повідомленні.

Як писали «Лица», ремонт зазначених обєктів виконує Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «Норма». Ця фірма з лютого 2019 року фігурує у справі ДФС щодо ухилення від сплати податків.

Реконструкція площі Шевченка почалася з пошкодження фундаменту Садиби Яворницького.

Облпрокуратура також інформує, що 30 жовтня 2020 року прокуратурою спільно зі слідчими СУ ГУНП в області та працівниками СБУ в області проведено ряд обшуків у офісах підприємств-підрядників та у помешканнях фігурантів справи у Дніпрі, Києві, Кривому Розі та Кам’янському, під час яких вилучено проектно-кошторисну і тендерну документацію, договори, печатки і штампи, мобільні телефони, грошові кошти та чорнові записи тощо.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом заволодіння бюджетними коштами (ч.3 ст.191 КК України), триває. Встановлюються причетні до злочину особи.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: