Реконструкція площі Шевченка почалася з пошкодження фундаменту Садиби Яворницького

19 травня 2020 о 16:26 - 4890

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


Реконструкція площі Шевченка почалася з пошкодження фундаменту Садиби Яворницького

Фірма, що виконує капремонт площі Шевченка в м. Дніпрі, вчора пошкодила Меморіальний будинок-музей (Садибу) академіка Дм. І. Яворницького, що є одним з шести філіалів Дніпропетровського історичного музею.

Про це «Лицам» повідомила Пісчанська Юлія Вікторівна, директорка Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького.

«На замовлення департаменту благоустрою міськради змінюють покриття перед Садибою, чи на плитку, чи на асфальт. Пошкодили ґанок, який є невід’ємною частиною будівлі. Довелося викликати експерта, бо заділи фундамент – цеглини з клеймами», – сказала Пісчанська.

На питання, чи роботи проводили екскаватором, директорка історичного музею відповісти не змогла, бо процес зняття старих плитки та асфальту не бачила.

«Не попередили (що зніматимуть асфальт – ред.). Це такий дніпропетровський політес», – додала Юлія Пісчанська.

В ProZorro опубліковані документи та договір по тендеру «Капітальний ремонт пл. Шевченка в м. Дніпрі». Замовник – Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради.

 

Площа Шевченка в Дніпрі (скрин google-maps)

 

Ціна договору – 67.595.358,36 грн. Раніше, до оголошення карантину, реконструкцію планувалося зробити за 30 млн. грн і, як і інші масштабні ремонти – за рахунок кредиту в сумі 500 млн грн від «Укргазбанка» на 60 місяців під 18% річних.

Фірма-генпідрядник – ТОВ «Будівельна компанія «НОРМА» (код 33880412), яка на 100% належить Занфіракі Віктору Іллічу з села Олександрівка Болградського району Одеської області.

Термін виконання ремонту пл. Шевченка – до 31 грудня 2021 р.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: