На Програму боротьби з гіпертонією вже записалися 2 тисячі людей

14 серпня 2020 о 14:00 - 16366

Олена ГарагуцОлена Гарагуц


На Програму боротьби з гіпертонією вже записалися 2 тисячі людей

Людей із інвалідністю по зору сьогодні приймали в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні (ОКЛ) ім. Мечникова у рамках Програми боротьби із гіпертонією.

Ці люди не можуть самостійно пересуватися, тому 18 чоловік були доставлені в лікарню централізовано. За кожним була закріплена медсестра для супроводу.

Про це інформує пресслужба Дніпропетровської обласної ради.

За даними лікарні, наразі 2 тисячі людей записалися на консультації до фахівців в рамках Програми боротьби з гіпертонією. З них 1,2 тисяч – вже отримали допомогу.

Директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Валерій Сердюк каже, що зараз розглядають можливість розширення цієї програми і в інших містах області.

Нагадаємо, Програми боротьби із гіпертонією була розроблена та втілена головним лікарем ОКЛ ім. Мечникова, депутатом обласної ради Сергієм Риженко.

«Кожен другий пацієнт, що звертається до нас, має запущений випадок. Ми ж маємо пам’ятати, що підвищений тиск часто закінчується інфарктом або інсультом. Тому треба своєчасно звертатися по допомогу до лікарів», – закликає Сергій Риженко.

На сесії Дніпропетровської облради минулої п’ятниці депутати проголосували за виділення 1 млн грн для роботи Програми по боротьбі із гіпертонією.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: