На Дніпропетровщині злочинне угрупування пограбувало стратегічний об’єкт на 7 млн грн (фото/відео)

08 квітня 2021 о 09:30 - 457

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині злочинне угрупування пограбувало стратегічний об’єкт на 7 млн грн (фото/відео)

Але нещодавно, злочинна діяльність групи з ознаками організованості була припинена оперативниками Департаменту карного розшуку Нацполіції.

Про це правоохоронці сами похвалилися у мережі.

Усього ж 6-го квітня було затримано сімох активних учасників банди. Серед інших, до неї входили й охоронці стратегічного підприємства, на якому вчинялись крадіжки обладнання.  Зловмисників схопили, як кажуть, на гарячому, одразу після того, як вони скоїли крадіжку силового обладнання головного трансформатора тягового агрегату, тобто вкрали частини промислового електротяга.

Слідство підтверджує причетність учасників групи до серії аналогічних злочинів на підприємстві, яке займається видобуванням корисних копалин та має стратегічне значення для економіки й безпеки держави. Підтвердженням того, що крадіжки мали постійний характер стали численні (30) обшуки, в ході яких було виявлено обладнання, яке вони використовували крадії та автомобілі, на яких все це перевозилося.

Наразі правоохоронцями вже доказано, що сума завданих збитків становить сім мільйонів гривень. Бандити затримані. Їм інкримінують “Грабіж” та “Крадіжку”, фігурантам загрожує до восьми років позбавлення волі.

Раніше ми повідомляли про те, що мешканець Кривого Рогу створив злочинне угрупування.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: