Мешканець Кривого Рогу створив злочинне угрупування

07 квітня 2021 о 14:30 - 1390

Євген ОхайнийЄвген Охайний


Мешканець Кривого Рогу створив злочинне угрупування

Мета якого була одержання стабільного прибутку від незаконного виготовлення та збуту алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

П’ять ділків  відкрили підпільний цех. Потім обладнали його необхідним устаткуванням. А коли все було готово, почали масово виготовляти алкогольні напої шляхом розведення етилового спирту з водою. Пляшки злочинні підприємці маркували заздалегідь придбаними підробленими марками акцизного податку. Готову контрафактну продукцію банда збувала через дрібні продуктові магазини на території Дніпропетровської та Херсонської областей.

У відомстві наголошують, що протягом однієї робочої зміни учасники угруповання виготовляли понад 8 000 пляшок горілчаного сурогату. Трохи більше ніж за рік підпільний цех виготовив близько 180 000 літрів алкоголю на суму понад 2 млн грн. Отриманий прибуток зловмисники розподіляли між собою в залежності від ролі та посади кожного.

Вся ця незаконна діяльність тривала з січня 2019 по серпень 2020 рр. А тепер члени злочинного угрупування опинились на лаві підсудних. Судовий розгляд триває, а статті, які інкримінують кримінальним ділкам, можуть відправити їх за ґрати на до дванадцяти років.

Раніше ми повідомляли про те, що на Дніпропетровщині зловмисниця, підробивши документи, намагалася заволодіти землею на 400 тис. грн.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: