На Дніпропетровщині затримали чергових «перевертнів» в погонах

16 вересня 2021 о 13:00 - 3224

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині затримали чергових «перевертнів» в погонах

Трьома оперуповноваженими одного з відділень поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в області було створено справжнє злочинне угруповання, на меті якого було незаконне збагачення шляхом хабарів та вимагання у закатованих останнього.

Про нелюдів у погонах повідомляє прокуратура.

До кримінального збагачення, сума якого сягнула понад 60 тис. грн, додалося ще й перевищенні службових повноважень, тобто правоохоронці створювали видимість ефективної роботи та покращували показники своєї праці, вибиваючи зізнання з затриманих та катуючи їх за допомогою спецзасобів — кайданок.

В цьому операм допомагали чорнороби від органів — поліцейські. Двоє садистів, яких український народ найняв на службу, замість відпрацювання грошей платників податків, били невинних громадян, катували, та вибивали з одних зізнання у злочинах, які ті не вчиняли, а з інших гроші.

Така бурхлива діяльність вовків в овечій шкурі тривала з травня 2020 по січень 2021 рр. Але, на щастя, все вже скінчилось й бригада зловмисників в однострої вже сидить на лаві підсудних. «Перевертнів» у погонах чекає тривале тюремне ув’язнення, та маємо надію, що не лише це, а ще надалі заборона на роботу в органах.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: