На Дніпропетровщині зловмисниця заробила понад мільйон гривень на обіцянках відремонтувати сільські дороги

15 вересня 2021 о 18:00 - 7770

Євген ОхайнийЄвген Охайний


На Дніпропетровщині зловмисниця заробила понад мільйон гривень на обіцянках відремонтувати сільські дороги

Правда обіцянки були підкріплені ще й договорами, але на справі вони виявилися лише папірцями, адже підприємиця по факту не мала ні техніки, а ні відповідних матеріальних ресурсів для ремонту основи під дорожнє покриття.

Про це повідомляє прокуратура.

Так минулоріч у жовтні фігурантка кримінального провадження уклала зразу вісім договорів підряду на виконання ремонту основи під дорожнє покриття в таких селах, як Кринички, Доброгірське та Посуньки Верхньодніпровського району. Реально ж підприємиця не збиралася виконувати обіцяне, та навіть не мала на це потужностей та відповідної техніки.

Це зловмисницю зовсім не збентежило, тому що вона надала сільраді офіційні документи де чорним по білому було вказано про виконання вищезгаданих робіт та ще й у повному обсязі. Таким чином підприємиця-шахрайка заробила на обмані понад 1,2 млн грн коштів, які, до слова, були бюджетними, тобто отримані з податків громадян.

В прокуратурі на час судового розгляду справи за статтею «Привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, в особливо великих розмірах; використання свідомо підробленого документа» слідчим суддею було накладено арешт на рахунки обвинуваченої на вказану суму коштів. Це було зроблено з метою відшкодування спричинених державі збитків.

«Лица» також писали:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: