На Дніпропетровщині визначили резервні лікарні для госпіталізації хворих на COVID-19

14 жовтня 2020 о 19:45 - 2755

adminadmin


На Дніпропетровщині визначили резервні лікарні для госпіталізації хворих на COVID-19

Станом на сьогодні в Дніпропетровській області вже виявлено 9.614 випадків коронавірусної хвороби, і ситуація з плином часу погіршується, адже протягом минулої доби встановлено антирекорд захворюваності, підтверджений 343 позитивними тестами на COVID-19.

За рекомендацією МОЗ для протистояння пандемії визначили додаткові госпітальні бази. Резервні лікарні, список яких затвердили на засіданні обласної комісії ТЕБ і НС, прийматимуть пацієнтів із коронавірусом у разі потреби. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Ситуація в області контрольована. У визначених госпітальних базах першої черги вистачає ліжок та дихального обладнання для пацієнтів з коронавірусом. На початку епідемії залучили 12 медзакладів. Коли рівень захворюваності відчутно зріс, збільшили кількість таких лікарень до 19, — зазначив Олександр Бондаренко. — Разом із тим визначили перелік та почали готувати до надання допомоги «ковідним» хворим ще 6 резервних закладів охорони здоров’я — у Дніпрі, Кривому Розі та селищі Слобожанське».

До названого переліку потрапили:

  • Дніпровська міська клінічна лікарня №8;
  • Криворізька міська клінічна лікарня №8;
  • Криворізька міська лікарня №11;
  • Слобожанська центральна лікарня;
  • Дніпровська міська клінічна лікарня №2;
  • Дніпровська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

Раніше «Лица» повідомляли, що 4 лікарні міста були адаптовані для коронавірусних пацієнтів, та зазначали, що за пів жовтня кількість летальних випадків під COVID-19 майже зрівнялася із показниками всіх попередніх місяців, узятих разом.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: