4 міських лікарні долучилися до боротьби із COVID-19

13 жовтня 2020 о 12:45 - 2183

adminadmin


4 міських лікарні долучилися до боротьби із COVID-19

12 жовтня заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення ДМР Андрій Бабський доповів, що відповідно до розпорядження Керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня внесені зміни до переліку закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з коронавірусом.

Так, до протистояння COVID-19 залучилися 4 міських лікарні:

  1. Міська клінічна лікарня №4 (вул. Ближня, 31);
  2. Міська клінічна лікарня №6 (вул. Батумська, 13);
  3. Міська клінічна лікарня №9 (пр-т Мануйлівський, 29);
  4. Міська клінічна лікарня №11  (вул. Ганни Барвінок, 1).

Усі перераховані медичні заклади раніше приймали хворих із пневмонією, але тепер будуть адаптовані для пацієнтів із коронавірусом. Кожна з лікарень виділила 200 ліжок для цієї потреби.

Нагадаємо, що до цього пацієнтів із підтвердженим COVID-19 приймали міські клінічні лікарні №8, 16 та 21, Міська дитяча клінічна лікарня №6 та Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова.

Безкоштовні тестування наразі проводяться у 2 лабораторіях на базі лікарні ім. І. І. Мечникова та Дніпропетровського обласного лабораторного центру МОЗ України. У зв’язку із навантаженням виникають проблеми з отриманням результатів тестування ПЛР. Затримка інколи може перевищувати 10 днів.

Станом на сьогодні у Дніпропетровській області вже офіційно підтвердили 9.272 випадки COVID-19, а 206 осіб загинули.

Раніше ми писали, що політична партія «Команда Дніпра» анонсувала художньо-документальний фільм про COVID-19, у якому пообіцяла розповісти правду про статистику захворюваності та «тіньові» операції можновладців під час пандемії.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: