На Дніпропетровщині судитимуть угруповання, яке виготовляло та збувало фальсифіковані харчові суміші

03 листопада 2021 о 15:00 - 2971

EditorEditor


На Дніпропетровщині судитимуть угруповання, яке виготовляло та збувало фальсифіковані харчові суміші

Зловмисники у підпільному цеху виготовляли харчові продукти та продавали їх у власному інтернет-магазині, видаючи за продукцію відомих брендів. Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт.

Про це інформує відділ комунікації нацполіції Дніпропетровщини.

Протиправну діяльність викрили працівники управління протидії кіберзлочинам  спільно зі слідчим управлінням обласної поліції у квітні цього року.

П’ятеро громадян, віком від 28 до 47 років, зайнялись протиправною діяльністю з червня 2020 року. У підпільному цеху запустили лінію з виготовлення фальсифікованих харчових сумішей із сировини невідомого походження. Готову продукцію вони маркували фірмовим найменуванням відомих українських виробників.

Щомісяця виготовлялося 25-30 тонн фальсифікату. Надалі цю продукцію збували через власний інтернет-магазин. Для «прикриття» протиправної діяльності, тіньові ділки створили фейкові підприємства. Фальсифіковану продукцію за документами оформлювали як сировину для виробництва продуктів харчування.

П’ятьом фігурантам оголошено підозру за ч. 3 ст. 229 (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України. Правоохоронці завершили досудове розслідування, обвинувальний акт скеровано до суду.

Процесуальне керівництво здійснювала Дніпропетровська обласна прокуратура.

Раніше “Лица” повідомляли:

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: