На Дніпропетровщині проходить конкурс проєктів, які сприятимуть розвитку культури волонтерства у громадах

02 грудня 2020 о 14:49 - 3291

Andrey FedorovAndrey Fedorov


На Дніпропетровщині проходить конкурс проєктів, які сприятимуть розвитку культури волонтерства у громадах

Програма «U-LEAD з Європою» оголосила конкурс проєктів «Волонтерство в громаді», що впроваджуватимуться в територіальних громадах України у співпраці органів місцевого самоврядування з неприбутковими організаціями, які і стануть виконавцями проєктів.

Метою конкурсу є розвиток культури волонтерства та заохочення волонтерських ініціатив у територіальних громадах України для подолання актуальних викликів, зумовлених пандемією COVID-19.

«Ми прагнемо трансформувати у конкретні дії та проєкти наявну енергію та ентузіазм активних мешканців та неприбуткових організацій, що стануть партнерами для органів місцевого самоврядування на шляху здійснення перетворень, спрямованих на поліпшення якості життя в громадах для усіх їх мешканців та сприяння сталому розвитку громад в умовах пандемії COVID-19», – зазначають організатори.

Конкурсний відбір буде проведено в два етапи:

1 етап (23 листопада – 30 грудня) – конкурс проєктних ідей, за результатами якого будуть відібрані до 75 проєктних ідей з усієї України.
2 етап (18 січня – 10 березня) – конкурс проєктних пропозицій для переможців 1 етапу, що включатиме проведення навчань з підготовки проєктних пропозицій та відбір до 24 пропозицій, яким буде надано підтримку.

Ініціювати та подати проєкти можуть сільські, селищні та міські ради громад з населенням до 50 тис осіб у співпраці з неприбутковими організаціями (громадськими об’єднаннями, благодійними організаціями, комунальними закладами/установами).

Додаткову інформацію про конкурс та його умови Ви можете дізнатися, звернувшись до регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області або надіславши запитання на електронну адресу olena.tertyshna@giz.de.

Нагадаємо, п’ять громад Дніпропетровщини потрапили до ТОП-10 кращих в Україні.

Підписуйтесь на наш телеграмм

Поділитися: